Rõuge sauna-, laada- ja kalaralli

 

Kalaralli 2012 - avapauk kell 9

KALARALLI

Kalaralli saab alguse stardipauguga Ööbikuoru servalt, kust kalamehed liiguvad oma püügikohtadele. Võistlema on oodatud professionaalsed kalamehed, harrastajad, amatöörid, naised ja lapsed. Püügivahenditena võib kasutada harrastuskalamehele lubatud vahendeid (kokku 3 püügivahendit inimese kohta).

Püüda võib paadist ja kaldalt.

Võistlus kestab 4 tundi ja algab ning lõpeb signaalraketi pauguga. Suurima kala püüdja saab väärilise auhinna ja kroonitakse Rõuge Vetevanaks.

Registreerumine kalapüügivõistlusele algab kell 7.30 Ööbikuoru keskuses. Kalapüügivõistlusel osalemine maksab 5€, saadud käepaelaga saab iga kalamees õhtusele kontserdile ja teatrisse tasuta.

Tule osalema! Võida kalavarustust, saunapakette ja palju muud! Loe kalaralli reegleid siit!

Saunaralli 2012SAUNARALLI

Saunas oled käinud? Aga kilesaunas? Ujuvsaunas? Jakobsoni roomiksaunas? Aga naabriga sannarallit pidanud? Ei ole?

Siis on Rõuge laada- ja kalaralli see õige koht, kus sel suvel olla!

Ralli ei saa toimuma mitte ainult kalade seas ja kalade peale, laadarahva seas ja laadakauba peale, vaid ka saunarahva seas.

Hoogne saunaralli saab alguse laadaplatsilt ning kulgeb läbi Rõuge väga erinevate saunade. Igas oma eesmärk hüva leili võtta ning kolm korda tervemana finisisse tagasi jõuda.

Iga sauna külastamine annab punkte. Eriauhind kõige loomingulisemalt riietunud võistkonnale. Saunade sihtkohad ning orienteerumiskaardid jagatakse kätte registreerumisel.

Kuna sihtpunktideni jõudmisel võib kiiretest jalgadest väheks jääda, siis liigutakse isiklike sõiduvahenditega. Osalema on oodatud 4 liikmelised võistkonnad, kaine autojuht kohustuslik.

Eelregistreerimine e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. kuni 29. juuni, stardimaterjalid 30.juunil 9.00-11.00. Tasumine kohapeal ainult sularahas. Võistkonna osavõtumaks 20 EUR. Iga võistkond saab neli käepaela, millega saab õhtul kontserdile.

Kalapüük kätega tünnist!LAADARALLI

Programm, laupäev 30.06.2012

Laadaalale sissepääs tasuta 9.00 – 18.00.

Kella 18.00 kehtib laadaalal sissepääsuna käepael, mis maksab 5€. (Kõik kala- ja saunarallil osalejad saavad käepaela boonusena osalemise eest võistlustel).

Programm täieneb jooksvalt (uuendused leaid siit!)

09.00 – 13.00 Kalaralli, start Ööbikuoru servalt.

10.00 Laada ametlik avamine

12.00 – 17.00 Saunaralli.

14.00 Tordiõpituba. Palju üllatusi, uued materjalid

14.00 Laadauhhaa keetmine

15.30 Tordivalmistamise võistlus.

16:00 Kalapüüdmisvõistlused kümblustünnidest.

19.00 Hansahoovi Teatri etendus "Pillimees"

20.30 Võistluste autasustamised

22.00 Ansambel „Vennaskond"

kalaralli-2012