Maailma imelikumad saunad

Allikas: Skyscanner
Pilt:
NordicMarineLiving.com

submarine.sauna.jpgSaunaga vee alla?

Ujuvad saunad on muutumas juba üsna tavaliseks nähtuseks Skandinaavias, kuid Rootsi firma Nordic Marine Living astus sammu võrra edasi lisades veealuse mooduli, kus leili nautides saab jälgida kalade ujumist. Geniaalsel leiutisel on ujuv platvorm, koos majakesega ning veealune sauna moodul (platvormi all). Veealuse kogemuse teevad veelgi imelisemaks pargase alla monteeritud võimsad valgustid.

Sauna tramm

Põhja-Itaalias Milanos avati hiljuti sauna tramm ühes spakompleksis. Miks mitte proovida saunaelamust "teist moodi" keskkonnas! Huvitav kas sarnast elamust võib kogeda ka südasuvel Londoni metroos?

Sauna buss

Suur punane buss koos puitküttega ahjuga? Saunabuss - eestlaste leiutis, millega võid sauna ükskõik kuhu maaa nurka viia. Lisaks veel majutus kuni viiele inimisele, mugav lõõgastumisnurk ning muidugi mullivann

Suusatõstuki saun seest.Saun suustõstukis.Saun suusaliftis

Soome suusakuurort Ylläs pakub lisaks mäeelamusele huvitavat kogemust mäest ülesse sõites! Spetsiaalselt valmistatud sauna-suusakondel võimaldab lisaks higistamisel nautida lummavat loodusvaatet. Neile, kes eelistavd aurusauna või lumes käimist, on rajatud eraldi saunakompleks mäe tippu.

Kaasaskantav saun

Kas saun on ainult majaomanike lõbu? Monteeritav saun sobib ka korteri omanikele - muuda kohe oma elutuba saunaks! Soe õhk jõuab sinuni peene nimega ‘Precision Therapy Portable Far Infrared Sauna with Ceramic Heater and Negative Ion’ sauna läbi, mis on sisuliselt suur tõmblukuga kott, kuhu sisse sa asud higistama. Ülesseadmisele kulub kõigest üks minut! Soomlased on väidetavalt sellest infrapuna saunast nii vaimustuses, et antud toodet soovitakse isegi välismaale võistulstele kaasa võtta.